عایق پشم سنگ پانل در دو نوع نیمه سخت SS و سخت RS تولید می شود.
•    پانل های سری SS کمی انعطاف پذیر هستند و می توان آنها راهم برای سطوح صاف و هم برای سطوح با انحنای کم مورد استقاده قرار داد.
•    پانل های سری RS انعطاف پذیر نیستند و فقط برای سطوح صاف مورد استفاده قرار می گیرند.
موارد کاربرد: پانل های پشم سنگ به دلیل داشتن استحکام مطلوب و قابلیت های مختلف در صنعت و ساختمان به عنوان عایق بین جدارها به منظور کاهش تلفات انرژی و در استودیوهای صدابرداری، ساختمان ها و تونل های مترو برای جذب صدا و جلوگیری از انتقال ارتعاشات مورد استفاده قرار می گیرند

عایق مولتی فلکس
عملکرد مقاومت حرارتی این عایق 5سانتی متری ،همانند عملکرد یک دیوار به ضخامت یک متر است و همان کار دیوارهای قدیمی را انجام میدهد که در زمستان داخل خانه گرم و در تابستان داخل خانه خنک میماند.
همچنین این عایق بازدهی بالایی در جذب و کاهش صدا دارد به همین دلیل در فرودگاهها،استودیو صدابرداری، زیر ریلها و ایستگاههای متروی شهری به منظور جلوگیری از انتقال ارتعاشات و صدا میتوان از این عایق استفاده نمود.
موارد قابل استفاده این محصول درنیروگاه،پالایشگاه نفت و گاز ،پتروشیمی،تونلها، داخل ساندویچ پنلها، تمامی دیوارهای داخلی و خارجی که نیاز به عایق باشد، سقف ساختمانها،سوله هاو مخصوصا" کارخانجات صنایع غذایی و بهداشتی و... میباشد